- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

"PARYŻ - MOJA MIŁOŚĆ " wystawa fotografii czarno-białej


15 lutego 2012 roku, o godzinie 19:00, w restauracji "Pod Łabędziem", odbędzie się wernisaż wystawy fotografii czarno-białej pt. "PARYŻ - MOJA MIŁOŚĆ", autorstwa Joanny Wilk-Kalis.

Autorka Joanna Wilk-Kalis o sobie...

"Jestem pasjonatką piękna, klasy i elegancji, dlatego pokochałam Paryż od pierwszego wejrzenia. Moda, sztuka i podróże to całe moje życie, bo to dziedziny, które wymykają się schematom, a ja nie potrafię znieść monotonii. Mimo studiów prawniczych uwieńczonych zdobyciem magistra prawa międzynarodowego na Sorbonie, pragnę poświęcić się przede wszystkim moim pasjom.

Magia Paryża sprawiła, że chciałam ją koniecznie jakoś zatrzymać i tak zrodziła się moja miłość do fotografii. Niemniej jednak tylko tej czarno-białej dlatego, że zachwyca mnie sposób w jaki przenosi ona teraźniejsze momenty wstecz, do tego odrywając rzeczywistość od tego jak ją codziennie postrzegamy.

Mimo, iż przez 15 lat żyłam w Niemczech, 7 lat w Polsce to dopiero pobyt w Paryżu pozwolił mi rozwinąć skrzydła. Tam odkryłam piękno, którego ciągle szukałam. Nie ma nic cenniejszego niż odnalezienie siebie, swoich pasji i odwagi by podążać za swoimi marzeniami. W Paryżu mieszkam ponad 2 lata i to na pewno tylko kolejny przystanek na mojej drodze. W moim osobistym słowniku nie ma słowa ,,stałość”, bo wszystko ciągle się zmienia i mamy to szczęście, że nasze jedno życie możemy przeżyć na wiele przeróżnych sposobów. Właśnie dlatego życie jest tak fascynujące.

A reszta to tylko.. albo aż fotografie…
"

Wstęp wolny, zapraszamy!
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama