- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

"Zwykły bohater" z Kępna zwycięzcą

Wczoraj na uroczystej gali w Teatrze Narodowym, poznaliśmy zwycięzców akcji „Zwykły bohater”. Jednym z nich jest Dominik Szynk z Kępna, który powiadomił właściciela nieruchomości o błędzie w cenie, za którą mieszkanie zostało wystawione na popularnym serwisie aukcyjnym.

Akcja „Zwykły bohater” przeprowadzona została przez bank BPH, TVN oraz Onet. Miała na celu wyróżnienie bohaterów dnia codziennego, który bez chwili wahania pomogli innym ludziom.

Jury podzieliło konkurs na 3 kategorie: bohaterską, obywatelską i fair.

W kategorii bohaterskiej wygrał Mateusz Bystrzycki. Wskoczył on do lodowatej wody i uratował dwie kobiety, wyciągając je z tonącego auta.

W kategorii obywatelskiej zwyciężyła Edyta Czeczkova, która od 10 lat aktywnie angażuje się w pomoc innym.

Natomiast w kategorii fair zwyciężył Dominik Szynk. Przypomnijmy, że Pan Dominik zatelefonował w środku nocy do właścicielki luksusowego apartamentu, by powiadomić ją o błędzie w cenie, za którą mieszkanie zostało wystawione na popularnym serwisie aukcyjnym. Cena luksusowego apartamentu była zaniżona tysiąckrotnie.

Wszystkim „Zwykłym bohaterom” gratulujemy!
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
ToJo

2014-07-21 13:28

Jeżeli gest Dominika (chwala mu za to) zakwalifikowany zostal do kategorii "zwyklego bohaterstwa", to - prosze mi wybaczyć - świat zwariowal!!! To jest żenujące!!!
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama