- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Akcja ekologiczna w Grębaninie

Szkoła Podstawowa w Grębaninie podpisała umowę z firmą Slam Poland sp. z o. o., która jest pomysłodawcą, jak i organizatorem akcji ekologicznej pt „Stań po zielonej stronie mocy”

Celem akcji jest zbiórka płyt CD/DVD, zużytych telefonów komórkowych, opakowań po płytach, baterii oraz ładowarek. Przedsięwzięcie to prowadzone jest na terenie 3 województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego i łódzkiego. Jego uczestnikami są placówki edukacyjne.

W trakcie zbierania został zorganizowany konkurs pt „Na Dobry Początek” od 5 do 16.11.2012 r. Po dwóch tygodniach obliczono punkty i zrobiono ranking. Otóż szkoła w Grębaninie okazała się najlepszą szkołą w powiecie kępińskim wg. współczynnika na ucznia. Jeśli chodzi o województwo to – 7 miejsce na 234 szkoły. Ogólnie na 2300 szkół – 234 miejsce. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i świadomością celu akcji podeszły do sprawy. Zdrowa rywalizacja oparta na zabawie prowadzi do propagowania właściwych zachowań w gospodarce odpadami.

opracowała: Jolanta Nawrocka
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama