- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Aktorzy gościli w kępińskim magistracie

W środę, 2 maja, w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy odbyło się spotkanie z aktorami Zespołu Kreacji Artystycznej działającego przy Kępińskim Ośrodku Kultury.

Młodzi aktorzy wraz z instruktorem Lidią Kubot zdobyli nagrodę Grand Prix XXXII Regionalnych Prezentacji Teatrów Dzieci i Młodzieży.

Do kępińskiego magistratu młodych aktorów zaprosiła burmistrza Aniela Kempa, która złożyła laureatom gratulacje za zdobycie zaszczytnego Grand Prix. W spotkaniu uczestniczyli również radni: Katarzyna Barczyk, Irena Sadek, Andrzej Tyra i Jakub Grabowski oraz przewodniczący Rady Krzysztof Dąbrowski. Dzieci i młodzież odebrały listy gratulacyjne oraz upominki. Wraz z instruktorką Lidią Kubot podzielili się swoimi wrażeniami z tegorocznego konkursu a także opowiadali o etapach powstawania spektaklu. Dali także próbkę swego talentu prezentując fragment przedstawienia.

Przypomnijmy, że finał Regionalnych Prezentacji Teatrów Dzieci i Młodzieży , miał miejsce 16 kwietnia a Zespół Kreacji Artystycznej z KOK zdobył Grand Prix i nagrodę finansową za przedstawienie „Zbłąkani chodzą po ziemi” w reżyserii Lidii Kubot.

O randze Regionalnych Prezentacji Teatralnych świadczy liczba uczestników. W tegorocznym finale wzięło udział dwadzieścia sześć zespołów teatralnych z Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Jarocina, Pleszewa, Krotoszyna, Ostrzeszowa oraz Kępna. Warto w tym miejscu podkreślić , że finałowe zespoły zostały wyłonione w trakcie eliminacji powiatowych. Jedynie podczas kępińskich Prezentacji, które Ośrodek Kultury zorganizował jeszcze w marcu uczestniczyło ponad 160 aktorów i jedenaście zespołów wywodzących się ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

SG
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama