- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Aktywizują bezrobotnych

21 września br. w ramach realizacji projektu "Program Aktywności Społecznej w gminie Trzcinica" odbył się wyjazd integracyjny do Łodzi i Uniejowa, dla beneficjentek projektu oraz przyszłorocznych kandydatów chętnych do wzięcia udziału w projekcie

Ogółem w wyjeździe wzięło udział 16 osób. Harmonogram wycieczki obejmował zwiedzanie Muzeum Fabryki na Rynku - Manufaktura, Muzeum Kanałów "Dętka", a także dwugodzinny pobyt w kompleksie termalno-basenowym Uniejów. Na zakończenie dnia pełnego wrażeń, uczestnicy wycieczki zwiedzili wystawę: "Średniowieczne narzędzia tortur". Każdy z uczestników wyjazdu skorzystał z ciepłego obiadu i kolacji, a także kawy i słodkości. Wszystkie atrakcje sfinansowane zostały ze środków Unijnych w ramach kosztów określonych we wniosku o dofinansowanie projektu na rok 2012.

Beneficjentki projektu są obecnie na etapie odbywania zajęć praktycznych kursu „Pracownik małej gastronomii”. Przeszły już pozytywnie warsztaty kompetencji psychospołecznych, stylizacji i wizażu, ABC zarządzania budżetem domowym, mają również wykonane badania sanitarno – epidemiologiczne. Od dnia 9 października będą kontynuować zajęcia praktyczne, potem wezmą udział w warsztatach doradztwa zawodowego.

Miło nam poinformować, że jedna z beneficjentek projektu podjęła zatrudnienie, w związku z czym pozytywnie zakończyła udział w programie. Obecnie w projekcie bierze udział 6 kobiet z terenu gminy Trzcinica.

GOPS Trzcinica
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama