- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Apteka XXI wieku

Niedawno w Kępnie otwarto aptekę działającą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Apteka „Na Zdrowie” powstała by sprostać oczekiwaniom pacjentów i świadczyć swoje usługi całą dobę.

W wielu polskich miastach coraz większym problemem staje się zapewnienie pacjentom dostępu do leków w godzinach nocnych. Często nie lada wyzwaniem jest znalezienie apteki pełniącej dyżur bądź też zakupienie antybiotyków dla dziecka w nocy. Na szczęście kępnianie nie muszą się już tym martwić. Działająca od 22 grudnia ubiegłego roku Apteka „Na Zdrowie” świadczy swoje usługi 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu oraz w niedziele i święta.

To nie jedyne udogodnienie jakie zapewnia ona swoim klientom. Daje także możliwość skorzystania z tzw. opieki farmaceutycznej oferującej pacjentom szeroki wachlarz usług związanych z troską o ich zdrowie. Fachowa obsługa i doradztwo sprawia, że jest to jedna z lepszych aptek w regionie.

Apteka ceni sobie również tradycję. Farmaceuci wykonują leki robione korzystając z doświadczeń swoich poprzedników. Dzięki nowoczesnym urządzeniom w recepturze pacjent może otrzymać leki robione w bardzo krótkim okresie czasu.

„Na Zdrowie” to apteka przyjazna niepełnosprawnym. W Polsce żyje około 3,5 mln osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. To między innymi dla nich apteka przygotowała szereg udogodnień takich jak podjazd dla niepełnosprawnych, prywatny parking czy możliwość uzyskania porady farmaceutycznej drogą mailową.

Jak przystało na aptekę XXI wieku, „Na Zdrowie” można również znaleźć w sieci. Własna strona internetowa oraz profil na Facebooku całodobowej opieki farmaceutycznej, mają za zadanie lepiej poinformować pacjentów o ich prawach oraz dostępnych usługach. Warto wspomnieć, że apteka zapewnia obsługę transakcji dokonywanych za pomocą najpopularniejszych kart, płatności zbliżeniowych, możliwość wypłaty gotówki podczas codziennych zakupów oraz doładowanie telefonów komórkowych.

Dzięki Aptece „Na Zdrowie” kępnianie jak i mieszkańcy ościennych powiatów mają możliwość skorzystania ze świadczonych usług na wysokim poziomie. To jedyna apteka w promieniu kilkudziesięciu kilometrów czynna całą dobę. Budowanie dobrych relacji z pacjentami oraz zapewnienie jak najwyżej jakości usług to priorytety tej jednostki, a zawodowa misja niesienia pomocy to jej najważniejszy cel.

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
gertg

2015-01-26 20:16

prawda jest taka : ten profil może ze trzy osoby odwiedziły.....a wazeliniarskie komentarze piszą sobie sami właściciele -wiem co mówię.Dużo mógłbym powiedzieć na temat tej apteki i uwierzcie mi że nic dobrego. Ciekaw jestem gdzie są inne, nie takie słodkie komentarze które widziałem tutaj jakiś czas temu-czyżby nie spodobały się właścicielowi i je usunął ? Ta apteka to szambo dla pracowników a klienci...sami wyrobią sobie zdanie z czasem. A obsługa ??Moim zdaniem mało a nawet bardzo mało kompetentna
FILIPINA

2015-01-10 18:59

OBSLUGA JAK IM ZAWIEJE,A O TYM SIE MOWI
filipina

2014-10-07 17:00

zajebista apteka,lepszej nie ma i nie będziie;)wszystkim innym zwal dupe sciska i niewiadomo o co ,o to ze jedni normalni w kępnie otwarli i mają przyjazdne cenny do zycia,ze ludzi na to stac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1nie ,pojde pod kasztany czy do Marcina ,bo ceny maja kosmiczne oi obslua jest masakra,patrza na ciebie ,mierza cie i kity wciskaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dokal

2014-09-28 20:06

Dziwna apteka ...zapomniała o wpisach ? tylko jeden w tym roku,no już się robi kase,co tam klient...com

2014-06-30 20:18

Zawsze można sprawdzić na
http://www.dyzury-aptek.pl/wielkopolskie/kepno/dyzury
która apteka ma aktualnie dyżur nie tylko w Kępnie.
Pamiętajcie www.dyzury-aptek.pl
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama