- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Badania geologiczne w gminie Trzcinica

  • zdjęcie: www.trzcinica.com.pl
    zdjęcie: www.trzcinica.com.pl
29 maja 2013 roku w Urzędzie Gminy w Trzcinicy odbyło się spotkanie w sprawie badań geologicznych. W spotkaniu uczestniczyli Michał Dąbrowski przedstawiciel spółki GXplore Sp. z o.o. z Torunia, Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik oraz pracownik Urzędu Gminy Justyna Muszalska

Badania Geologiczne Praszka 2 D są projektem realizowanym w obrębie 3 koncesji, wydanych przez Ministerstwa Środowiska dla Spółek zależnych od San Leon Energy Polska. Celem prac jest odkrycie i wstępne udokumentowanie złóż gazu ziemnego. Badania zostaną przeprowadzone za pomocą sejsmiki refleksyjnej, która jest bezinwazyjną metodą służącą do rozpoznawania budowy geologicznej skorupy ziemskiej. Rejon prac obejmie teren 13 powiatów w tym powiat kępiński i gminę Trzcinica. Łączna długość profili pomiarowych objęta badaniami to około 590 km. Firmą, która będzie odpowiadała za porozumienia z właścicielami gruntów oraz samorządami lokalnymi będzie GXplore Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu. Prace planuje się rozpocząć w czerwcu a potrwają około 4 miesięcy w zależności od warunków atmosferycznych.

Źródło: www.trzcinica.com.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama