- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Badania profilaktyczne dla mieszkańców Gminy

Burmistrz Miasta i Gminy Kępno oraz Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów z Poznania zapraszają na bezpłatne badanie PSA dla mężczyzn od 50 roku życia, badanie na krew utajoną w kale dla kobiet i mężczyzn od 50 roku życia

W dniu 21 czerwca 2013 r. o godz. 14:30 w Sali Kina „Sokolnia” (ul. Walki Młodych 5) przeprowadzone zostanie spotkanie edukacyjne (pogadanka) dla mieszkańców Gminy, podczas której zainteresowanym uczestnikom, którzy ukończyli 50 lat rozdane zostaną specjalne probówki do przygotowania materiału do badań na obecność krwi utajonej w kale (profilaktyka raka jelita grubego).

W dniu 8 lipca 2013 r. w Klubie Nauczyciela (ul. Broniewskiego 5) od godz. 9:00 do 13:00 pobierana będzie krew na oznaczenie poziomu PSA, w ramach profilaktyki nowotworów gruczołu krokowego (prostaty). Laborantka pobierająca krew na PSA będzie również odbierała probówki z kałem.

Zapisy na badania przyjmuje:
Urząd Miasta i Gminy w Kępnie, ul. Ratuszowa 1, pok. 3.14, telefon: 62-78-25-841
LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!!!
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama