- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Baranów: Porażeni prądem

13 grudnia br. doszło do wypadku przy pracy na terenie gminy Baranów. Dwóch pracowników firmy montującej konstrukcję hali zostało porażonych prądem

Do całego zdarzenia doszło w piątek, 13 grudnia br. Dwóch pracowników firmy zajmującej się budową konstrukcji hali: 30-latek i 28-latek, obaj z powiatu radziejowskiego zostało porażonych prądem podczas wykonywania poleconych im prac. Pracownicy ci znajdowali się w koszu wysięgnika i montowali płyty warstwowe do metalowej konstrukcji hali. W pewnym momencie kosz zbliżył się do linii energetycznej 15kV, a pracownicy zostali porażeni prądem. Z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Kępnie.

Na miejsce natychmiast skierowana została grupa Dochodzeniowo-Śledcza KPP w Kępnie. Funkcjonariusze przesłuchali świadków i dokonali oględzin miejsca zdarzenia. Wszystko to ma pozwolić na ustalenie przyczyn i przebiegu zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, prowadzi KPP w Kępnie.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama