- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Baranów: Siłownia pod chmurką

W sobotę, 12 października, otwarto „Siłownię pod chmurką”. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała Wójt Gminy Baranów Bogumiła Lewandowska-Siwek wraz z pomysłodawcą Wiceprezesem Ochotniczej Straży Pożarnej Osiedla Murator Radosławem Skotarskim, sekretarzem Gminy Markiem Potarzyckim oraz Prezesem OSP Robertem Seiffertem

Składająca się z ośmiu urządzeń do różnego rodzaju ćwiczeń siłownia na świeżym powietrzu stanęła przy Strażnicy. Całkowity koszt inwestycji to 31 847, 20 zł. Dzięki wyjątkowej współpracy i przede wszystkim z inicjatywy Wiceprezesa Radosława Skotarskiego, który od początku nadzorował projekt, pozyskano dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach osi 4 – LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w wysokości 24 969, 00zł. Pozostałe koszty wraz z niepieniężnym wkładem w postaci prac związanych z przygotowaniem terenu i utwardzaniem gruntu wykonali druhowie z OSP Murator.

Siłownia przeznaczona jest dla wszystkich mieszkańców osiedla, a urządzenia do ćwiczeń są łatwe w samodzielnej obsłudze i całkowicie bezpieczne. Przede wszystkim służą do rekreacji, wypoczynku i aktywnego spędzania wolnego czasu. To pierwszy w Gminie Baranów tego rodzaju plac na wolnym powietrzu, ale jak zapowiedziała Pani Wójt z całą pewnością nie ostatni.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama