- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Baranów: Śmiertelny wypadek

17 lipca br. około godz. 20 00 na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Baranów doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Pod kołami ciężarowego mana zginął 48-letni kierowca bmw

W dniu 17 lipca br. około godz. 20.00 oficer dyżurny KPP w Kępnie został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 11 w Baranowie. Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce zdarzenia ustalili, iż 48-letni mieszkaniec Kępna, kierujący BMW, na prostym odcinku drogi zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nadjeżdżającego z przeciwka Mana, którym kierował 63-letni mieszkaniec okolic Jeleniej Góry.

Mimo podjętej akcji reanimacyjnej, życia 48-letniego kępnianina nie udało się uratować.

Na miejscu pracowała grupa procesowo-operacyjna, która pod nadzorem Prokuratora wykonała czynności zabezpieczające ślady zdarzenia. Postępowanie pozwoli wyjaśnić przyczyny zdarzenia.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama