- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Autobus z 33 pasażerami wpadł do rowu

12 grudnia 2014 r. przy trasie ekspresowej S8 na węźle w Bralinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Autobus z 33 pasażerami wpadł do rowu. 4 osoby zostały zabrane do szpitala

Około godz. 6.30 oficer dyżurny KPP w Kępnie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na węźle drogi ekspresowej S8 - zjazd w Bralinie. Autobus prywatnej firmy podróżujący na trasie Wrocław - Giżycko, prawdopodobnie wpadł w poślizg na śliskiej nawierzchni i wpadł do rowu. W autobusie znajdowało się 33 pasażerów. Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiły się służby ratownicze i policja. 4 osoby zostały zabrane do szpitala. Obecnie, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu zdarzenia przez kilkadziesiąt minut prowadzono akcję ratowniczą. Zamknięty był także zjazd z S8 w stronę Bralina, samochody podróżujące w tym kierunku kierowano objazdem przez Wieruszów.

Już wiadomo, że kierowca był trzeźwy. Dalsze wyjaśnienia w tej sprawie prowadzi KPP w Kępnie. Z uwagi na trudne i zmienne warunki pogodowe, śliską nawierzchnię, występujące okresowo mgły, opady deszczu i gołoledź policja prosi kierowców o ostrożną jazdę.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama