- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Kradli złom od pracodawcy

Kępińscy policjanci postawili zarzuty trojgu mieszkańcom gminy Bralin: 33 - letniej kobiecie, 64-letniemu oraz 30-letniemu mężczyźnie. Dwoje z nich usłyszało zarzuty kradzieży, trzeci - pomocnictwa. Sprawa dotyczy kradzieży złomu z jednej z firm zajmujących się składowaniem odpadów. Sprawcom grozi nawet 5 lat więzienia

W minionych tygodnia policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie weszli w posiadanie informacji dotyczących kradzieży złomu z terenu firmy składującej odpady w gminie Kępno. Funkcjonariusze ustalili, że 64-letni pracownik tej firmy, mieszkaniec gm. Bralin wraz z 33-letnią młodą kobietą - również pochodzącą z gminy Bralin, bez wiedzy i zgody właściciela firmy zabrali złom z terenu zakładu i sprzedali. Były to elementy stalowe, miedziane i aluminiowe. I mężczyzna, i kobieta zostali zatrzymani przez policję i złożyli już wyjaśnienia w tej sprawie. 64-latek był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Oboje otrzymali zarzuty kradzieży, za co grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo, w trakcie prowadzonego postępowania ujawniono, że w zbyciu i przewozie złomu pomagał im 30-latek z gm. Bralin. On również usłyszał zarzuty w tej sprawie i zostanie ukarany za swój czyn.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama