- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Pijany furiat

Wysoką karą grzywny, wnioskiem o ukaranie do Sądu Rejonowego w Kępnie za liczne wykroczenia oraz z zarzutami za przestępstwo uszkodzenia mienia zakończyło się dla 37-letniego mieszkańca gm. Bralin spotkanie z kolegą przy alkoholu

37-latek wracając pieszo ze spotkania tarasował ruch na drodze publicznej i powodował zagrożenie w ruchu drogowym. Kierowcy, który zatrzymał się, by go przepuścić, uszkodził auto. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, gdzie z kolei zniszczył włączniki alarmów. Teraz usłyszał długą listę zarzutów.

15 listopada br. w godzinach popołudniowych oficer dyżurny KPP w Kępnie został poinformowany o tym, że w Bralinie doszło do nietypowego zdarzenia. Mężczyzna, idący środkiem jezdni tarasował drogę i utrudniał ruch. Kiedy jeden z kierowców - 41-latek z gm. Perzów - zatrzymał się, aby go przepuścić ten uszkodził mu auto uderzając pięściami i kopiąc nogami w karoserię. Ponadto pieszy zachowywał się agresywnie i używał słów wulgarnych. Patrol policji, który natychmiast dotarł na miejsce zdarzenia ustalił, że sprawcą zamieszania jest 37-latek z gm. Bralin. Mężczyzna nie tylko zachowywał się agresywnie. Na miejscu całego zdarzenia doszło również do szamotaniny między nim a świadkiem. Dla świadka, 29-latka z gm. Bralin, zakończyło się ono wizytą w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Kępnie. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wskazało u 37-latka ponad 2,1 promila alkoholu. Policjanci podjęli decyzję o jego zatrzymaniu i osadzeniu w policyjnym areszcie. Również tutaj awanturnik nie opanował swojej furii i uszkodził włączniki alarmu. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty związane z uszkodzeniem auta, za co grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto przeciwko 37-latkowi został skierowany wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Kępnie za wykroczenia, których się dopuścił. Na długiej liście tych wykroczeń są między innymi: używanie słów obelżywych w miejscu publicznym, utrudnianie ruchu pojazdów, powodowanie zagrożenia na drodze a także niszczenie mienia publicznego.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama