- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Prace remontowe w przedszkolu

Od początku wakacji trwa druga tura remontów w budynku Przedszkola „Kwiaty Polskie” w Bralinie

W 2014 roku przeprowadzono generalny remont podłogi w jednej z sal i położono w niej nową wykładzinę. Wyremontowano ponadto jedną z łazienek i połączono ją z salą, która do tej pory łazienki nie posiadała. Ponadto cztery sale zostały pomalowane.

Obecnie w trakcie remontu jest podłoga w kolejnej sali, a ponadto generalny remont odbywa się w korytarzu (sufit, podłoga). Te dwa pomieszczenia będą również pomalowane i pokryte nowymi wykładzinami. Wiosną pomalowano dwie ściany zewnętrzne przedszkola i planuje się sukcesywne malowanie kolejnych ścian. Warto zaznaczyć, że liczą się nie tylko warunki pobytu dzieci w przedszkolu, lecz również pracowników, dlatego też naprawiono wejście od strony kuchni, gdyż zniszczone schody i podest były niebezpieczne dla osób wchodzących do budynku od strony zaplecza.

www.bralin.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama