- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Bralin: Zatrzymany na gorącym uczynku

23 stycznia br. policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do garażu na terenie gm. Bralin oraz zaprzyjaźnionego z nim pasera. Młody złodziej ukradł koła z felgami aluminiowymi swojemu własnemu koledze, a następnie zażądał pieniędzy za ich zwrot. Funkcjonariusze zatrzymali go na gorącym uczynku przestępstwa

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Kępnie, zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu w trakcie podjętych czynności służbowych ustalili, że na początku stycznia 2014 roku 19-letni mieszkaniec gm. Bralin włamał się do garażu swojego 28-letniego kolegi (również z gm. Bralin) i ukradł mu 4 koła samochodowe z aluminiowymi felgami o wartości 1000 zł. Następnie ukrył je u swojego znajomego – 20 latka z gm. Baranów. Po pewnym czasie złodziej sam odezwał się do pokrzywdzonego i zażądał kilkuset złotych za zwrot bezprawnie zabranych mu kół, co według kodeksu karnego stanowi przestępstwo oszustwa. Policjanci zatrzymali młodego, 19-letniego złodzieja na gorącym uczynku przestępstwa, a więc z momencie gdy odbierał pieniądze za zwrot kradzionych fantów. Natychmiast przewieźli go do KPP w Kępnie, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem oraz oszustwa, za co grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 20-letni kolega, który ukrywał u siebie kradzione koła usłyszał zarzuty paserstwa, za co grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama