- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

BUS Rodzina 500+ w Perzowie

W dniu 13 kwietnia 2016 r. o godzinie 12.00 do Gminy Perzów, jako pierwszej w powiecie kępińskim, przyjechał bus 500+ w celu prowadzenia akcji promocyjno-informacyjnej programu „Rodzina 500+”. Specjalnie oznakowany samochód zatrzymał się na parkingu przed Urzędem Gminy

Urzędnicy Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu specjalnie przeszkoleni przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w zorganizowanym w Urzędzie Gminy w Perzowie punkcie obsługi udzielali informacji o szczegółach nowego programu rządowego, który ruszył dnia 1 kwietnia br.

Każdy mieszkaniec gminy mógł zasięgnąć informacji np., czy przysługuje mu świadczenie wychowawcze, jak wypełnić wniosek 500+, gdzie złożyć wniosek, w jakim terminie i w jaki sposób będzie otrzymywał pieniądze. Rozdawano materiały promocyjne, tj. ulotki, kolorowanki dla dzieci czy opaski odblaskowe.

Program „Rodzina 500+” to 500 zł miesięcznie na drugie i kolejne dziecko, bez dodatkowych warunków. Rodziny o niskich dochodach otrzymają wsparcie także dla pierwszego lub jedynego dziecka przy spełnieniu kryterium 800 zł netto lub 1200 zł w przypadku wychowywania w rodzinie dziecka niepełnosprawnego.

www.perzow.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama