- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Chcą wyłudzić pieniądze od rolników

Policja ostrzega przed oszustami, którzy „podszywają” się pod Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, kierując do rolników pisma o dokonanie opłaty za złożenie wniosku o przyznanie dopłat bezpośrednich

Do wielu rolników, w tym również prowadzących gospodarstwa na terenie powiatu kępińskiego, trafiły pisma, w których prosi się o dokonanie wpłaty 246,00 zł na wskazane konto w załączonym blankiecie wpłaty, w celu otrzymania prawidłowego wniosku umożliwiającego otrzymanie dopłat bezpośrednich na rok 2013 .

Oszuści posługują się nazwą ARMIR, która może być mylona z ARiMR (Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa), używają również logo, które przypomina znak Agencji.

Komenda Powiatowa Policji w Kępnie zwraca się z apelem do wszystkich rolników powiatu kępińskiego o niedokonywanie wpłat na rzecz firmy ARMIR z siedzibą w Warszawie ul. Solidarności 115/2 i jednocześnie każdorazowe informowanie o takiej próbie wyłudzenia pod nr tel. (62) 79 15 294 lub 79 15 296
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama