- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Chojęcin: Nietrzeźwy i bez prawa jazdy

2,5 promila alkoholu miał kierowca zatrzymany w samo południe w okolicach Chojęcina. Ponadto okazało się też, że mężczyzna nie ma prawa jazdy, ani obowiązkowego ubezpieczenia OC

6 grudnia br. oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał anonimowe zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy poruszającym się samochodem osobowym w okolicach Bralina. Policjanci, którzy uzyskali opis samochodu, zatrzymali go do kontroli w miejscowości Chojęcin. Za kierownicą samochodu siedział 27-latek z gm. Bralin. Mężczyzna był nietrzeźwy - miał w wydychanym powietrzu około 2,5 promila alkoholu. Ponadto - jak ustalili funkcjonariusze - 27-latek poruszał się pojazdem mechanicznym bez stosownych uprawnień. Po sprawdzeniu dokumentów samochodu marki Renault, ustalono także, że mężczyzna nie przerejestrował pojazdu po jego zakupie, we wskazanym przepisami terminie, ani też nie wykupił obowiązkowego ubezpieczenia OC. Pojazd został zholowany na parking policyjny. Mężczyzna odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości, a także za szereg wykroczeń, które popełnił. O braku obowiązkowego OC powiadomiono natomiast Fundusz Gwarancyjny.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama