- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Dla pasjonatów gier

W Kępińskim Ośrodku Kultury ruszyły nowe zajęcia!

Kępiński Ośrodek Kultury proponuje całkiem nowe i inne niż wszystkie zajęcia na piątkowe wieczory. Pod tajemniczą nazwą Planszostrada kryją się spotkania pasjonatów gier planszowych. Amatorzy szaleństwa zamkniętego w kartonowych pudełkach mają okazję wymieniać się doświadczeniami, znajdować nowych przeciwników i poznawać ludzi dzielących ich zainteresowania.

Gry planszowe to nie tylko zabawa, ale i nauka. Pierwsze spotkanie już za nami, odbyło się 9 listopada. Uczestnicy podejmowali gry, które nie należą do kanonu znanego nam na co dzień. Choć spotkania z grami planszowymi adresowane są do młodzieży i dorosłych, to szybko się okazało, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nikomu nie zabrakło przeciwników do gry. Uczestnicy zmierzyli się z takimi pozycjami jak: Ubongo 3D, Kolejka, Talisman Magia i miecz, Railways of the World, Triominos, i wieloma innymi.

Zajęcia odbywać się będą co drugi piątek w siedzibie KOK przy ulicy Sikorskiego 3 od godziny 17:00. Na kolejne spotkanie serdecznie zapraszamy już 23 listopada.

A.A.R.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama