- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Dni Gminy Perzów 2012Zapraszamy na imprezę główną Dni Gminy Perzów, która odbędzie się w dniach 7-8 lipca na terenach sportowych przy Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie

W tym roku głównymi jej atrakcjami będą: XII Turniej Wsi Powiatu Kępińskiego, koncert Damiana Holeckiego znanego wykonawcy i kompozytora, związanego z telewizją TV Silesia, a także plenerowy pokaz mody (stroje dzienne, wieczorowe, bielizna) w wykonaniu finalistek konkursów „Miss Wielkopolski”. Gościem specjalnym pokazu będzie finalistka programu „Top Model” Angelika Fajcht!

Damian Holecki – piosenkarz, wokalista, kompozytor i aranżer. Uczestnik koncertów „Lata z Radiem”, ma w swoim dorobku dziesiątki tysięcy sprzedanych płyt, wspólne występy m.in. z Ryszardem Rynkowskim i zespołem T-love. Autor takich przebojów jak „Pokochaj mnie”, „Jesteś aniołem” czy „Lato nad nami”. Jest częstym gościem rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych, współpracuje z telewizją TV Silesia.

W plenerowym pokazie mody wezmą udział piękne modelki, finalistki konkursów "Miss Wielkopolski". To nawiązanie do ubiegłorocznej imprezy pn. "Muzyczno-modowy zawrót głowy", która odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie i okazała się niekwestionowanym sukcesem. Gościem specjalnym pokazu będzie uczestniczka programu TOP MODEL Angelika Fajcht.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama