- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Dni Gminy Perzów pełne atrakcji

Prezentujemy kompletny program Imprezy Głównej Dni Gminy Perzów w dniach 4-5 lipca. Jak co roku, odbywać się ona będzie na terenach rekreacyjnych przy Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie. Organizatorzy przygotowali program, który ma za zadanie przypaść do gustu wszystkim, którzy lubią dobrą zabawę. W ofercie znalazły się atrakcje zarówno dla najmłodszych, młodzieży, jak i nieco starszych mieszkańców gminy Perzów

Sobota, tradycyjnie upłynie pod znakiem sportowej rywalizacji. Na kompleksie boisk sportowych „Orlik”, rozegrane zostaną turnieje piłki nożnej oraz siatkówki. W tym roku, postanowiliśmy również przychylić się do wielu sugestii mieszkańców, dlatego także w sobotę, odbędzie się zabawa taneczna z zespołem Trio-Grand. Jednak najwięcej atrakcji czeka na mieszkańców i gości w niedzielę, 5 lipca. Od godziny 8.00 w Miechowie odbywać się będą zawody wędkarskie, zaś impreza na terenach rekreacyjnych przy GOK rozpocznie się oficjalnie o godzinie 16.00. W programie znalazły się oczywiście prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy, m.in. występy laureatów Gminnego Przeglądu Piosenki, pokaz tańca w wykonaniu Glamdance Studio Ewelina Łachaj, czy program wokalny w wykonaniu Centrum Kultury w Sycowie.

Wydarzeń scenicznych będzie aż nadto. Na estradzie zaprezentują się zarówno Perzowianie, jak i zespół Pod Pretekstem ze swoim nowym programem. Z pewnością do gustu przypadnie również program w wykonaniu kabaretu EWG. Wieczór będzie należał do zespołów muzycznych. O godzinie 19.15 rozpocznie się koncert zespołu THE LIVERPOOL, a na zakończenie, szykuje się naprawdę dobre granie w wykonaniu zespołu Wielebny Blues Band. Oprócz doskonałej zabawy, koncert będzie okazją do poznania ks. Arkadiusza Wieczorka, nowego proboszcza parafii Domasłów – tym razem od strony muzycznej. Na zakończenie imprezy zaplanowano zabawę taneczna, którą poprowadzi Daniel Tachała.

W niedzielę nie zabraknie również wydarzeń sportowych. Organizatorzy planują rozegranie wielu towarzyszących imprez, jak: turniej siatkówki plażowej, turniej tenisa ziemnego i turniej piłkarski chłopców.

Tradycyjnie, bogaty będzie również program dla najmłodszych. Mini wesołe miasteczko: trampoliny, kule wodne i zjeżdżalnie, stoiska z zabawkami i watą cukrową, a także specjalny program animacyjny prowadzony przez klaunów, to tylko niektóre atrakcje dla dzieci.

Energii nie zabraknie nikomu, a to za sprawą doskonale zaopatrzonego bufetu i stoisk gastronomicznych, serwujących najlepsze przekąski i dania z grilla. W imieniu organizatorów: Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie i Gminy Perzów, serdecznie zapraszamy!
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama