- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Dzień Dziecka w Kępnie

Kępiński Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci w poniedziałek, 4 czerwca br., na kępiński Rynek oraz na boisko sportowe przy Gimnazjum nr 2 w Kępnie

Obchody dnia dziecka rozpocznie mecz piłki nożnej drużyn: białej i czerwonej, który rozegrany będzie na boisku przy Gimnazjum nr 2 w Kępnie o godzinie 17:00. W tym samym czasie na Rynku odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Świat Króla Maciusia".

O godzinie 17:30 rozpoczną się zabawy sprawnościowe, które przypadną do gustu zwolennikom aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Pod hasłem "I duży i mały to kibic doskonały" kryją się warsztaty taneczne i maraton tańca, quiz wiedzy o Euro, wręczanie nagród, medali oraz Pucharu Kibica.

Rajd Pojazdów Elektrycznych Tallin-Monte Carlo zadowoli zwolenników ekologii i motoryzacji. O 20:00 na Rynku w Kępnie odbędzie się tankowanie energią elektryczną pojazdów uczestniczących w rajdzie. W pantomimie ekologicznej pn. "Pomóżmy Ziemi" zobaczymy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kępnie.

Dodatkowe atrakcje: pracownia modelarska Model Club Kępińskiego Ośrodka Kultury zademonstruje modele zdalnie sterowane, będzie malowanie twarzy, trampolina, wata cukrowa i popcorn.

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy!!!
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama