- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępnianie wzięli sprawy w swoje ręce

Na Facebooku powstała strona „Basen Kryty W Kępnie". To nowa inicjatywa mieszkańców powiatu kępińskiego wokół sprzeciwu w sprawie braku krytej pływalni w Kępnie.

Strona została założona 11 stycznie br. i w ciągu kilkunastu dni zyskała spore grono fanów. Inicjatorzy tego przedsięwzięcia argumentują je następująco: Już od wielu lat jesteśmy zwodzeni przez władze samorządowe, przed każdymi wyborami obiecywany jest basen, jednak do tej pory nie doczekaliśmy się. Za każdym razem pieniądze przeznaczone na ten cel lądują w innych inwestycjach. Nie chcemy wielkiego aquaparku, naprawdę wystarczy zwykła kryta pływalnia, która niewątpliwie przydałaby się naszemu miastu!

Na FB powstało coś czego niestety w realnym świecie nie ma, coś na co mieszkańcy naszego powiatu czekają od kilkunastu lat. Inicjatorzy akcji mają nadzieję, że dzięki niej i zebranym głosom na 'TAK' dla basenu w Kępnie szanse na pływalnię będą większe niż do tej pory.

Wirtualny kępiński basen "żyje". Inicjatywa cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a stronie na FB przybywa fanów. Czy zwróci to uwagę władz samorządowych na potrzebę krytej pływalni w Kępnie? Czas pokaże. My trzymamy kciuki za powodzenie tej akcji, a wszystkich chętnych do udziału w niej zapraszamy na stronę: Basen Kryty W Kępnie

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
kepnianka

2014-06-07 18:02

Moi drodzy nie każdy ma samochód ,aby jeździc do Ostrzeszowa czy też Namysłowa .Jest to nasze miasto ,pięknie remontowane,kępnianom należy sie porzadny basen choćby taki jak ma Namysłów
nice

2014-05-29 18:32

szkoda słów u nas tyle prywaciarzy tyle podatku co oni płacą a tu ciągle nic nie ma ina nic nie ma ręce opadają
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama