- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Najlepsi studenci nagrodzeni

27 września br. absolwenci Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja” Wydziału Ekonomii w Kępnie odebrali dyplomy ukończenia studiów

Uroczyste rozdanie dyplomów dla uczelni, a szczególnie dla absolwentów, to podniosła chwila, która długo pozostaje w pomięci. Uroczystość ze względu na termomodernizację szkoły przebiegała inaczej niż poprzednie lata. Spotkanie odbyło się w świetlicy szkolnej, w której oprócz absolwentów zgromadzili się również ich najbliżsi. Przybyłych na uroczyste rozdanie dyplomów przywitał prodziekan Zygmunt Nowacki. Coroczny wykład okolicznościowy tym razem wygłosił dziekan dr Adam Gurba.

Uroczyste rozdanie dyplomów I i II stopnia stało się okazją do wręczenia wyróżnień dla najlepszych studentów. W tym roku dwa „Orły”, wyróżnienia dla najlepszych studentów w całej uczelni, otrzymali studenci z Kępna: Barbara Sikora oraz Jolanta Trzęsicka ze średnią 5,20. Wyróżniono także najlepszych studentów minionego roku akademickiego na Wydziale Ekonomii w Kępnie. Tytuł Promus Inter Pares zw. Kujonem otrzymała Edyta Najdek (średnia 5,45) i Joanna Pinkowska (średnia 5,10). W sumie wyróżnienia odebrało ponad 50 absolwentów i studentów. –Cieszę się, że w tym roku to kępińscy studenci okazali się najlepsi. Nie jest wcale łatwo otrzymać takie wyróżnienie – podkreśla prodziekan Zygmunt Nowacki. Tworzą je trzy składniki: średnia ze studiów oraz napisanie i obrona pracy na bardzo dobry. Warto też w tym miejscu zauważyć, że cieszy również nabór na naszą uczelnię. Na rok akademicki 2013/2014 rekrutacja jest wyższa niż w latach poprzednich. W stosunku do roku ubiegłego na I stopień o 35%, na II stopień o 28% - zaznacza Zygmunt Nowacki.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
student 123

2014-07-02 00:45

Smieszna skolka ze smiesznym prodziekanem
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama