- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Tłumy na koncercie zespołu Perfect

21 czerwca na terenie KOSiR w Kępnie odbyło się zakończenie cyklu imprez pn. „Muzyczna Wiosna”, dawniej „Dni Kępna”. Impreza mimo zawirowań pogodowych zgromadziła tłumy uczestników

Imprezę rozpoczęli uczestnicy zajęć wokalnych „Studio Piosenki” prowadzonych przez Renatę Nowicką w Kępińskim Ośrodku Kultury. Wykonali oni kilka utworów wprawiając wszystkich w znakomity nastrój. Mieliśmy także możliwość usłyszeć recital w wykonaniu Oliwii Grzemby.

Występy wokalne przeplatane były pokazem tańców w wykonaniu młodzieży ze Studia Tańca RETRO, działającego przy KOK pod okiem instruktora Pawła Wielgosza oraz Klubu Tańca MADAR działającego przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Kępnie, który prowadzi Marzena Rogalińska.

Widzowie uczestniczyli w pokazie ratownictwa medycznego przygotowanego przez Komendę Powiatową Policji w Kępnie, znakowali rowery, a najmłodsi wzięli udział w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie.

W hali KOSiR honorowi dawcy oddawali krew.

Kolejnym punktem przedsięwzięcia był występ zespołu SING SING wykonującego znane i lubiane przeboje Maryli Rodowicz. Następnie zespół BEZJAHZGH obracający się w klimatach reggae/ska porwał do zabawy wszystkich zgromadzonych rytmicznym brzmieniem.

Kabaret Marcina Dańca rozbawił publiczność do łez i wprawił w fantastyczny nastrój. Głównym i najbardziej wyczekiwanym punktem imprezy był bezkonkurencyjnie koncert zespołu PERFECT. Legenda polskiego rocka chwyciła za serce nie tylko starszych widzów, znających Perfect „od podszewki”, ale także tych młodszych, śpiewających na głos z Grzegorzem Markowskim wszystkie piosenki.

„Muzyczną Wiosnę” w dn. 21.06.2015r. zakończyła impreza taneczna.

www.kok-kepno.org
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama