- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Kępno: Zapraszamy na MM Festiwal

Już po raz piąty w Kępnie ruszy Muzyczna Młodzież - Festiwal adresowany do młodych muzyków.

W sobotnie popołudnie, 14 września, na scenę kępińskiego Amfiteatru wkroczą zespoły wyłonione w drodze eliminacji konkursowych. W ich wykonaniu usłyszymy premierowe wykonania własnych utworów. W konkursie finałowym wystąpią zakwalifikowane grupy muzyczne. Konkurs otwarty jest dla muzyków z całego kraju.W poprzednich edycjach Festiwal wypełniała muzyka rockowa z ostrym brzmieniem. W jakim klimacie będzie upływał tegoroczny festiwal przekonamy się już 14 września.

Uczestników festiwalu będzie oceniało jury. Stawką są nagrody pieniężne oraz wiele nagród rzeczowych, a wśród nich instrumenty i sprzęt muzyczny.

Warto dodać, że festiwal Muzyczna Młodzież to nie jednorazowe wydarzenie, laureaci obok nagród materialnych mają okazję zaistnieć na różnego typu imprezach, którym patronuje Ośrodek Kultury. Ideą festiwalu jest nie tylko przegląd muzycznych dokonań młodych zespołów ale również ich promocja.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama