- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Londyn, Rio de Janeiro, Berlin, Wrocław, Kępno - kapele z tych miast zagrają w Ostrzeszowie!

13 kwietnia 2013 - sobota - godz. 20
Kawiarnia Baszta (Ostrzeszów - ul. Zamkowa 6)
Bilety: 10 zł - w przedsprzedaży / 15 zł - w dniu koncertu


The Immigrants (UK)
Zespół powstał przed laty w Rio de Janeiro, by w 2012 roku odrodzić się w nowym obliczu w Londynie. The Immigrants tworzy czterech facetów, a każdy z nich pochodzi z innego kraju – Niemiec, Czech, Włoch i Brazylii. Spotkali się w Londynie, przesiąkli tamtejszą sceną i zaczęli tworzyć własne utwory o opuszczeniu, pustce i determinacji. Co to za muzyka? Alternatywny rock, post rock… przyklejanie łatek nie ma tu sensu! Zespół rusza w pierwszą trasę koncertową po Europie. Zagra m.in. we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Czechach i Niemczech. Odwiedzi też Polskę! W naszym kraju The Immigrants wystąpią w Poznaniu, Krakowie i w… Ostrzeszowie!
https://www.facebook.com/immigrantsband

Dead Snow Monster
Kapela powstała 6 grudnia 2009 roku. Cechą charakterystyczną zespołu jest minimalistyczna forma i brudne garażowe brzmienie. W pierwszych miesiącach działalności grupa zagrała kilka koncertów podczas różnego rodzaju wernisaży i przeglądów sztuki. Nagrana została również pierwsza EP, z której pochodzą utwory „Ting Ting” oraz „Little Quarrel”. Na początku 2011 roku wydany został drugi mini-album, na którym zamieszczono cztery utwory. Wydawnictwo spotkało się z przychylną opinią krytyki. W tym samym roku w sklepach ukazała się płyta „Offensywa 4”, gdzie umieszczony został utwór „Get Your Guns” wybrany specjalnie na potrzeby składanki przez Piotra Stelmacha. Przez cały ten czas zespół zagrał dziesiątki koncertów w Polsce. Występował m.in. na Opener Festival w Gdyni, Baraque Festival i PiotrkOFF Art Festival. Zespół grał już w Ostrzeszowie dwukrotnie. Pora na kolejną wizytę i nowy materiał!
http://deadsnowmonster.bandcamp.com/

SoFresh
Formację utworzyła czwórka znajomych, którzy zmęczeni graniem „tego co każą”, chcieli pograć coś co sprawi im przyjemność. Kawałki, które są mocno oparte na sekcji rytmicznej, uzupełniane zostają rzetelnym brzmieniem gitary i bardzo charakterystycznym wokalem. Skład: Michael Bohm - głos, Bartek Wachowiak - gitara, Witek Rybczyński - gitara basowa oraz Patryk Pawlak - perkusja.
https://www.facebook.com/SoFreshBand

Organizacja: www.borowkamusic.pl
Dźwięk: Marszal Music (Ostrzeszów, ul. Grzybowa)
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama