- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Martyna Nowak i Stanisław Rydzewski nowymi Ambasadorami Akademii Reissa

Wsparcie, odpowiednia dieta i właściwe podejście młodego sportowca to niemal fundament na drodze do osiągnięcia sukcesu. O jego nieustanną wiarę w siebie może zadbać nie tylko rodzic, ale i dietetyk oraz psycholog. Miło nam poinformować, że Stanisław Rydzewski – jeden z najlepszych dietetyków sportowych w kraju oraz Martyna Nowak – psycholog Reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Rio 2016, zostali oficjalnymi ambasadorami naszej Akademii

Już 4 grudnia w Kórniku, podczas Mikołajkowego Turnieju Reiss Cup, Martyna Nowak weźmie udział w konsultacjach dotyczących odpowiedniego nastawienia i wsparcia młodych piłkarzy. Każdy z rodziców będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy oraz specjalistycznych porad.

Jeśli jesteś natomiast zwolennikiem zdrowego odżywiania koniecznie skorzystaj z porad Stanisław Rydzewski. Już 17 i 18 grudnia na Reiss Cupie w poznańskiej Arenie, jeden z najlepszych dietetyków sportowych w Polsce, odpowie na wszystkie pytania dotyczące odpowiedniego żywienia młodych adeptów futbolu.

Jak mówi Piotr Reiss – patron Akademii, nasi Ambasadorowie to jedni z najlepszych specjalistów w Polsce. - W dzisiejszych czasach, pomoc specjalistów jest niemal priorytetem w kreowaniu marzeń młodych sportowców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich rodziców, postanowiliśmy zaangażować w czynny udział na rzecz Akademii, Martynę Nowak i Stanisława Rydzewskiego. Swoją pasją i determinacją zarażają niemal wszystkich adeptów sportu. – stwierdza król strzelców polskiej Ekstraklasy 2006/2007.

Wszystkich zwolenników odpowiedniej motywacji i zdrowego żywienia zapraszamy do śledzenia poczynań naszych Ambasadorów. W ramach wsparcia klubu, będą się dzielić najróżniejszymi nowościami ze swoich ulubionych dziedzin.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama