- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Muzycznie w Ośrodku Kultury

Kępiński Ośrodek Kultury zaprasza na warsztaty muzyczne, które będą prowadzone w lipcu i sierpniu w pięciu sekcjach: wokalnej, dętej, klawiszowej, perkusyjnej i gitarowej (terminarz pierwszych zajęć poniżej)

Warsztaty muzyczne to pierwszy etap projektu pod nazwą „Wszystko co dobre, wszystko co piękne, od Ciebie miasto rodzinne mam – cykl kępińskich spotkań muzycznych”, na którego realizację Ośrodek Kultury pozyskał z UE blisko 25.000 zł w ramach osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007–2013.

W warsztatach mogą wziąć udział osoby zainteresowane zdobywaniem nowych muzycznych umiejętności. Warsztaty są otwarte dla wszystkich chętnych. Zajęcia będą się odbywały w siedzibie Ośrodka Kultury przy ulicy Sikorskiego 3. O terminie poszczególnych zajęć uczestnicy mogą zapytać w siedzibie Ośrodka Kultury przy ul Sikorskiego 3, pod nr tel. 62 7827 128 lub na stronie internetowej: www.kok-kepno.org.

Warsztaty muzyczne
Terminarz pierwszych zajęć w Kępińskim Ośrodku Kultury, ul. Sikorskiego 3
Sekcja wokalna: wt. 2 lipca, godz. 10.00-13.00, czw. 4 lipca, godz. 10.00-13.00
Sekcja perkusyjna: wt. 2 lipca, godz. 18.00-20.00
Sekcja dęta: śr. 3 lipca, godz. 14.00-16.00
Sekcja klawiszowa: pt. 5 lipca, godz. 10.00-13.00, śr. 10 lipca, godz. 10.00-13.00,
Sekcja gitary: sob. 6 lipca, godz. 10.00-13.00

Zamierzeniem projektu obok poszerzania wiedzy i umiejętności muzycznych jest również zachęcenie do sięgania do kanonu pieśni i piosenek ważnych i umacniających tożsamość małej ojczyzny. Dlatego kolejnym etapem projektu będzie Konkurs Piosenki Patriotycznej, który odbędzie się 14 września. Nabór do konkursu Ośrodek Kultury będzie prowadził od 20 sierpnia do 5 września. Uczestnicy konkursu mogą czerpać z kanonu pieśni patriotycznych ale również sięgać do utworów muzyki rozrywkowej, których tematem jest miłość do ojczyzny. Spośród wszystkich prezentacji jury konkursu wybierze laureatów, których wykonania zostaną nagrane na płytę CD. Dodatkowo teksty utworów zostaną opublikowane w śpiewniku.

Zwieńczeniem projektu będzie koncert galowy, który odbędzie się 11 listopada z okazji Święta Niepodległości. Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli na scenie podziwiać dokonania muzyczne laureatów konkursu piosenki. Każdy otrzyma śpiewnik z płytą.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama