- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Nagrali płytę

W środę, 25 stycznia br., w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Kępnie odbyło się uroczyste wręczenie płyt, nagranych przez laureatów tegorocznego Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

10 stycznia br., w kępińskim kinie Sokolnia, odbył się Festiwal Kolęd i Pastorałek. Główną nagrodą tej edycji było zaproszenie do studyjnego nagrania prezentowanej kolędy.

Jury, po trudnych obradach, wytypowało 11 wykonawców, którzy rozpoczęli swoją przygodę z profesjonalnym studiem nagrań Pana Patryka Pegzy w Świbie. Dzięki czemu powstała płyta „Wspólne kolędowanie”.

Uroczyste wręczenie płyt odbyło się w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Kępnie, 25 stycznia br. Nagrody laureatom wręczyła Burmistrz Miasta i Gminy Pani Aniela Kempa wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Panem Krzysztofem Dąbrowskim. Na uroczystość przybyli nie tylko sami laureaci, ale również ich rodzice, opiekunowie oraz dyrektorzy szkół.

Młodzi wokaliści jednogłośnie twierdzą, że emocje związane z nagraniem płyty były dla nich nieporównywalnie większe niż te towarzyszące im na scenie. Wszystkim laureatom gratulujemy.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama