- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Nieuwaga znów doprowadziła do kolizji


25 września br. doszło do kilku kolizji drogowych. Dwie pierwsze miały miejsce w Kępnie na drodze krajowej nr 11, a trzecia na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Gola. We wszystkich przypadkach sprawcy wjechali w tył pojazdów, znajdujących się przed nimi.

25 września br. oficer dyżurny KPP w Kępnie został powiadomiony o kolizji drogowej w Kępnie, na drodze krajowej nr 11. 19-letni mieszkaniec gminy Kępno, który kierował samochodem osobowym marki renault, nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w citroena, za kierownicą którego siedział 67-letni mieszkaniec gm. Baranów. Zdarzenie miało miejsce około godziny 7.00

Kilkadziesiąt minut później, również na drodze krajowej nr 11 doszło do kolejnej kolizji. Tym razem 18-letni mieszkaniec gm. Łubnice, kierujący renault także nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w tył opla, za kierownicą którego siedziała 18-latka z gm. Łęka Opatowska. Sprawca przyznał, że oślepiło go słońce.

Trzecia kolizja miała miejsce w Goli, na drodze krajowej nr 8. Patrol Wydziału Ruchu Drogowego, który udał się na miejsce zdarzenia, ustalił, że 27-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra kierujący volkswagenem, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na tył mercedesa, 49-letniego obywatela Łotwy.

We wszystkich przypadkach kierowcy byli trzeźwi. Sprawców ukarano mandatem karnym.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama