- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Noc Świętojańska

Takiej imprezy jeszcze w naszym mieście nie było. Stowarzyszenie Socjum Kępno i Okolice w ramach tegorocznych obchodów Dni Kępna przeniesie nas w odległe, przedchrześcijańskie czasy przybliżając nam wierzenia ówczesnych Słowian

Noc Świętojańska – święto ognia, wody, słońca i księżyca, urodzaju, płodności, radości i miłości … Najkrótsza noc w roku, kiedy to dziewczęta rzucają w nurty wody swoje wianki a kawalerowie skaczą przez wysoko płonące ogniska. Jedyna noc w roku kiedy to zakwita magiczny kwiat paproci, obdarzający bogactwem, siłą i mądrością.

Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna Noc Świętojańska będzie zarówno zjawiskowa, jak i wyjątkowo widowiskowa. Warto więc wziąć udział w tym niezwykłym spektaklu, podczas którego wszyscy będziemy świadkami rekonstrukcji wierzeń słowiańskich.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama