Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Ogólnopolski sukces RETRO

17.02.2013r. w Międzyborzu odbył się I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Międzybórz. W turnieju tym wzięło udział 15 par ze Studia Tańca Retro działającego przy Kępińskim Ośrodku Kultury

Był to kolejny turniej, na którym nasi tancerze mieli okazję pokazać swoje umiejętności taneczne zdobywając wysokie miejsca. W bloku drugim mieliśmy okazję zobaczyć kategorię 8-9 H, w której Mikołaj Dziedzic i Dominika Żłobińska zajęli miejsce I oraz Miłosz Pawlaczyk i Olimpia Druszcz miejsce I . Główną atrakcją tego bloku była kategoria "Pierwszy kroczek", która zgromadziła aż 9 par z Kępna, Namysłowa, Działoszyna, Trzcinicy i Lasek. Licznie przybyła widownia była zachwycona poczynaniami dzieci. Wszyscy otrzymali miejsce I oraz złote medale na pamiątkę swojego pierwszego turnieju.

W kategorii 10-11 H para Emil Wencel i Amelia Ptak zajęli miejsce I. Para Miłosz Ptak i Amelia Gajewska startując po raz pierwszy na turniej zdobyli I miejsce.

W bloku trzecim w kategorii 10-11 G wyniki przedstawiały się następująco:

Kacper Łukianowski i Joanna Polak miejsce III
Tymoteusz Karwacki i Urszula Wdowiak miejsce III
Hubert Białek i Sandra Domańska miejsce III
Mateusz Nowak – Wiktoria Nowak miejsce II

W kategorii 12-13 lat w klasie D pary ze Studia Tańca Retro weszły do finału: Paweł Kloska i Laura Wróbel zajęli VI miejsce oraz Piotr Kloska i Oliwia Cierpik miejsce IV.
W najstarszej kategorii powyżej lat 15 E Zbigniew Wdowiak i Agata Kluziak wywalczyli miejsce V a tryumfatorami tej kategorii była para Robert Radefeld i Karolina Strzelczyk, która zajęła miejsce I.
Wszystkim parom z całego serca gratulujemy i życzymy kolejnych udanych sukcesów tanecznych.