- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Panie świętowały Dzień Kobiet w GOK-u

Uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet odbyło się w czwartek, 8 marca br., w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie. Dla pań przygotowano wiele atrakcji, m.in.: występ dzieci z przedszkola w Perzowie oraz pokaz tańca towarzyskiego.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13. Zjawiło się na nim ok. 150 pań z terenu gminy Perzów. Wszystkim zebranym najserdeczniejsze życzenia złożyli: wójt Bożena Henczyca oraz dyrektor GOK Grzegorz Zapolny.

Następnie na scenie pojawiły się przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Perzowie, którzy zaprezentowali specjalny program, składający się z popularnych, często żartobliwych piosenek i wierszyków.

Z okazji Dnia kobiet, Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie rozpisał konkurs poetycki pod nazwą „Kobieta jest poezją”. Warunkiem uczestnictwa było samodzielne napisanie wiersza, którego tematem była postać kobiety. Udział w nim wzięły 23 osoby. Podczas uroczystości rozdano dyplomy, wyróżnienia i nagrody rzeczowe. Wręczyły je: wójt Bożena Henczyca oraz przewodnicząca RG Danuta Froń. Nadesłane na konkurs wiersze, wszystkie zebrane panie otrzymały w formie atrakcyjne wydanego, pamiątkowego tomiku.

Poniżej wyniki konkursu:

Nagroda:

1. Filip Kaśkos - SP Trębaczów
2. Julia Marek - SP Trębaczów
3. Patryk Karnasiewicz – SP Trębaczów
3. Lena Paprocka – SP Perzów

Wyróżnienie:

1. Magda Dirbach – SP Perzów
2. Klaudia Sroka – SP Perzów
3. Paulina Teper – SP Perzów
4. Klaudia Zając - SP Trębaczów
5. Małgorzata Sokalska – SP Trębaczów

Miłym akcentem czwartkowego spotkania było uhonorowanie przez wójt gminy Perzów pani Seweryny Balińskiej, zasłużonej społecznie i kulturalnie mieszkanki Gminy Perzów, która mimo wieku, wciąż żyje bardzo aktywnie. Nie zabrakło również symbolicznego toastu, wzniesionego „za zdrowie pań”. Cześć artystyczną zwieńczył pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu uczniów ze Szkoły Tańca „Step”, działającej przy GOK w Perzowie pod kierunkiem Eweliny Burzały.

Następnie przyszedł czas wspomnień i rozmów przy kawie i skromnym poczęstunku.

Marcin Kowalski
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama