- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Perzów: Okradł sąsiada

Kępińscy policjanci zatrzymali młodego mieszkańca gminy Perzów, który okradł swojego sąsiada

13 czerwca br. do Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zgłosił się mieszkaniec gminy Perzów i poinformował, że na przełomie maja i czerwca, nieznany sprawca z należącego do niego garażu skradł trzy zestawy narzędziowe, wkrętarkę akumulatorową, odtwarzacz DVD oraz dwie wędki. Straty wycenił na co najmniej 650 złotych.

Po kilku dniach policjanci ustalili, że kradzieży dopuścił się 19-letni sąsiad pokrzywdzonego. Zaraz po kradzieży wraz ze swoją dziewczyną wyjechał do jednej z miejscowości koło Trzebnicy. Wczoraj w porozumieniu z policjantami z Kępna, funkcjonariusze KPP Trzebnica zatrzymali 19-latka. W miejscu jego pobytu odnaleziono część skradzionych przedmiotów. Pozostałe skradzione rzeczy policjanci odebrali od osób, którym sprawca sprzedał je jeszcze przed swoim wyjazdem i przekazali pokrzywdzonemu. 19-latkowi postawiono zarzut kradzieży za co grozi kara do 5 lat więzienia.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama