- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Perzów: Pomysł na własną dzialalność

  • zdjęcie:  www.perzow.pl
    zdjęcie: www.perzow.pl
W ramach „Lokalnej Strategii Rozwoju” wdrażanej na terenie powiatu kępińskiego przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Wrota Wielkopolski” istnieje możliwość pozyskania środków na rozwój własnej działalności gospodarczej

Działania: różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej oraz tworzenie i wspieranie mikroprzedsiębiorstw finansowane ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców powiatu, którzy rozpoczęli starania o pozyskanie środków na rozwój własnej działalności. Wśród takich osób jest Edyta Kulla, która w minioną sobotę, 20 kwietnia, w Domasłowie otworzyła swój lokal gastronomiczny.

Pani Edycie gratulujemy pomysłu i jednocześnie liczymy, że kolejne osoby zamieszkujące gminę Perzów podejmą starania o pozyskanie dofinansowania na uruchomienie lub rozwój własnej działalności gospodarczej.

Źródło: www.perzow.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama