- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Perzów: Wyjątkowy występ

Sukcesem okazał się musical "2. Linia Metra", zaprezentowany w piątek, w Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie, przez młodych aktorów pod opieką Katarzyny Piórkowskiej z Liceum Ogólnokształcącego w Sycowie

Ponad dwugodzinny spektakl, pełen muzyki, śpiewu i tańca został nagrodzony przez perzowską publiczność długą owacją na stojąco. Musical nawiązywał do słynnego spektaklu "Metro" w reżyserii Janusza Józefowicza. Autorami scenariusza są Katarzyna Piórkowska i Bartosz Zajdler. W piątkowy wieczór na scenie GOK pojawiło się kilkudziesięciu wykonawców: muzyków, aktorów, tancerek i wokalistek. Fascynującego efektu dodawało profesjonalne oświetlenie.

Warto dodać, że całkowity dochód ze spektaklu, organizatorzy przeznaczają na pomoc Kasi - chorej na białaczkę uczennicy LO w Sycowie. Licznie zebrana publiczność długą owacją na stojąco podziękowała młodym artystom, a organizatorzy spektaklu wręczyli im specjalne podziękowania oraz okazały kosz kwiatów.

Marcin Kowalski
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama