- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Perzów: Zagrali z Orkiestrą

Blisko siedem tysięcy złotych zebrano podczas 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie gminy Perzów. To najlepszy wynik w historii kilkunastoletniego grania z Orkiestrą w Perzowie. Od rana na ulicach gminy kwestowali wolontariusze, a popołudnie wypełniły koncerty, pokazy i licytacje, zorganizowane jak co roku przez Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie

W tym roku na ulice wyszło 14 wolontariuszy: Jakub Poślod, Sebastian Maraszek, Martyna Brząkała, Waldek Mierzchała, Wiktoria Brylska, Monika Oziembłowska, Klaudia Młot, Klaudia Sroka, Artur Brząkała, Filip Klimpel, Mateusz Wojtasik, Martyna Czepiel, Justyna Wyrwas oraz Iwona Światlak. Zbierali oni pieniądze przed kościołami a także w innych miejscach, aż do samego finału w GOK. Łącznie zebrali oni 4980.03 zł oraz 8 euro.

Od godziny 16.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie trwało wielkie granie. Jako pierwsi zaprezentowali się młodzi tancerze z Glamdance Studio Ewelina Łachaj. Po nich na scenie pojawiło się trio Blind Cow z Wrocławia, które pokazało perzowskiej publiczności jak należy grać na rockowo. Laureaci wrocławskiego przeglądu zespołów rockowych Anima 2013 zaprezentowali 45 minut energetycznego repertuaru. O godzinie 18 na scenie pojawili się barmani agencji barmańskiej Relax Flair, którzy przygotowali wspaniały pokaz barmański w stylu flair. Nie zabrakło przygotowywania drinków na oczach publiczności oraz sztuczek z ogniem. Dodatkową atrakcją była aukcja drinków, które rozeszły się jak świeże bułeczki. Później nadszedł czas na nieco spokojniejsze, gitarowe brzmienia w wykonaniu zespołu instrumentalno-wokalnego z GOK w Perzowie pod kierunkiem Andrzeja Moskwy, wspartego dwoma artystkami z Sycowa. Emocje sięgnęły zenitu o godzinie 19.30 gdy rozpoczęła się aukcja gadżetów. W tym roku do wylicytowania były m.in.: monety, koszulki, kubki, zegar, poduszka, plakaty, a także : książka ufundowana przez Bibliotekę Publiczną w Perzowie, świecznik zasponsorowany przez Kwiaciarnię państwa Kubot z Perzowa, monety od anonimowych darczyńców oraz wspaniały, okazały tort od Piekarni państwa Balińskich. Zysk z licytacji wyniósł 1885 zł. Łącznie perzowski sztab zebrał 6865,03 zł. Na zakończenie, nad perzowskim niebem rozbłysło kilkadziesiąt fajerwerków, tworząc niesamowite światełko do nieba. Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie składa serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tej wspaniałej imprezy.

Marcin Kowalski
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama