- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Po żniwach czas na święto plonów


W niedzielę, 19 sierpnia odbyły się dożynki gminne w Grębaninie. Impreza jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy Baranów

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 13:00 mszą świętą dziękczynną, którą odprawił ks. Stanisław Borowicki. Po niej ulicami wsi przejechał barwny korowód dożynkowy, w którego skład weszli przedstawiciele wszystkich sołectw gminy Baranów.

Oprócz mieszkańców gminy obecni byli również kępińscy politycy. Czas świętowania wypełniły przemówienia, wręczanie nagród dożynkowych oraz występy artystyczne.

Starostami tegorocznych dożynek byli Andrzej Brząkała z Lipki oraz Magdalena Hofman z Grębanina. W trakcie tradycyjnego obrzędu chleba i wieńca starostowie dożynek wręczyli wójt Bogumile Lewandowskiej-Siwek oraz przewodniczącej Rady Gminy Annie Brust bochen chleba.

Po oficjalnej części przyszedł czas na rozrywkę. Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci, jak i dla dorosłych. Na zakończenie święta odbyła się zabawa taneczna, która trwała do późnych godzin wieczornych.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama