- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Pomagają, a przy tym dobrze się bawią

 • fot. Karol Banaś
  fot. Karol Banaś
 • fot. Karol Banaś
  fot. Karol Banaś
 • fot. Karol Banaś
  fot. Karol Banaś
 • fot. Karol Banaś
  fot. Karol Banaś
Blisko sto osób bawiło się w sobotę, 18 lutego, podczas Karnawałowego Balu Dobroczynnego, który odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie. Imprezę, już po raz dziewiąty, organizowało Towarzystwo Rozwoju Gminy Perzów (TRGP).

Tak jak w ubiegłych latach, motywem przewodnim Balu było hasło „Masz Serce – Czyń Dobro”.

Wszystkich zebranych gości przywitały: prezes Towarzystwa Rozwoju Gminy Perzów Teresa Banaś oraz wójt gminy Perzów Bożena Henczyca, które życzyły wszystkim wspanialej zabawy. Tą miały zagwarantować przygotowane przez organizatorów atrakcje. Pierwszą z nich był pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu członków szkoły tańca „Step” działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Perzowie pod kierunkiem Eweliny Burzały. Młodzi tancerze zaprezentowali bogaty program, świetnie odnajdując się m.in.: w trudnych figurach tańca nowoczesnego. Po krótkiej przerwie na scenie zaprezentował się multiinstrumentalista Jacek Klyta, który zaprezentował ciekawy pokaz gry na skrzypcach i harmonijce ustnej.

Następnie goście ruszyli na parkiet, by dać porwać się gorącym rytmom serwowanym przez zespół „Takt”, który zadbał o oprawę muzyczną tego wyjątkowego wieczoru. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Bal Dobroczynny TRGP to już tradycyjna pozycja w kalendarzu karnawałowych imprez w gminie Perzów. Co roku dochód z organizacji imprezy przeznaczany jest m.in.: na stypendia naukowe dla najzdolniejszych uczniów z terenu gminy, organizację spektakli teatralnych dla dzieci czy spotkań integracyjnych dla seniorów. Coroczne zaangażowanie członków TRGP oraz sponsorów i ludzi dobrej woli sprawia, że na wielu twarzach pojawia się uśmiech. Warto starać się, by nie zniknął.

Marcin Kowalski
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama