- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Powiat ma swoje logo!


W trakcie dzisiejszych obrad Rady Powiatu Kępińskiego, starosta Włodzimierz Mazurkiewicz zaprezentował nowe logo Powiatu Kępińskiego. Decyzją Komisji zwyciężył projekt pani Magdaleny Szumskiej z Piły.

Zwycięskie logo to stylizowany znak graficzny przedstawiający literę W – jak Wielkopolska, która wkomponowana jest w granice Wielkopolski, u jej dołu wyeksponowano Powiat Kępiński – jako zielony przylądek Wielkopolski. Kolory nawiązują do herbu Powiatu Kępińskiego: niebieski, żółty, czerwony. Kolory zielony i brązowy symbolizują elementy przyrody: drzewa, łąki. Ponadto brąz podkreśla dominujący w naszym regionie przemysł meblarski.

Do konkursu zgłoszono łącznie 75 projektów logo i 85 propozycji haseł.

Zwycięskie logo będzie miało zastosowanie do celów identyfikacyjnych, popularyzatorskich, promocyjnych i korespondencyjnych Powiatu Kępińskiego.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama