- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Pozbądź się azbestu

  • zdjęcie: www.kepno.com.pl
    zdjęcie: www.kepno.com.pl
Starosta Kępiński informuje o możliwości składania wniosków na usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest

Do składania wniosków uprawnieni są właściciele nieruchomości z terenu powiatu kępińskiego, na których znajdują się wyroby zawierające azbest.

Szczegółowe zasady i tryb postępowania dotyczącego przyjmowania i rozpatrywania oraz realizacji wniosków o wykonanie usługi na usuwanie azbestu, a także sposobu finansowania zadania i rozliczania środków finansowych przeznaczonych na jego wykonanie określa Załącznik do Uchwały Zarządu Powiatu w Kępnie Nr 205/IV/2013 z dnia 10 kwietnia 2013 roku, p.n. Regulamin realizacji zadania „Usuwanie wyrobów zawierających azbest na terenie Powiatu Kępińskiego”. Regulamin realizacji zadania oraz formularz wniosku na usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest jest dostępny na stronach internetowych Starostwa Powiatowego w Kępnie oraz Urzędów Gmin: Kępno, Baranów, Bralin, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal, Trzcinica, a także w siedzibie ww. urzędów.

Wnioski wraz z załącznikami należy składać do dnia 31 sierpnia 2013 roku w urzędzie gminy właściwym ze względu na położenie nieruchomości, z której przewiduje się usunięcie wyrobów zawierających azbest.

Środki finansowe na realizację zadania pochodzą z budżetu powiatu kępińskiego, budżetów gmin: Kępno, Baranów, Bralin, Łęka Opatowska, Perzów, Rychtal, Trzcinica oraz z dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu z udziałem środków udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Źródło: www.kepno.com.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama