- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Ruszył kurs komputerowy w Kępnie

  • źródło: www.powiatkepno.pl
    źródło: www.powiatkepno.pl
12 sierpnia br. w Ośrodku Szkolenia Zawodowego w Kępnie, znajdującym się w biurze Senator Andżeliki Możdżanowskiej przy Al. Marcinkowskiego 12C rozpoczęły się zajęcia kursu komputerowego z elementami grafiki i projektowania stron www. Szkolenie jest realizowane w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” i skierowane do młodych ludzi poszukujących pracy, chcących podnosić swoje kwalifikacje.

W poniedziałkowy ranek do Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Kępnie zgłosiły się osoby zrekrutowane do projektu. Mimo okresu wakacyjnego kurs cieszy się zainteresowaniem wśród młodzieży szukającej zatrudnienia.

Beneficjentami kursu mogą być osoby bezrobotne, nieuczące się, nieaktywne zawodowo, w wieku 18 – 25 lat. Zajęcia zaplanowane zostały na 140 godzin, w czasie których uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu umiejętności pracy z oprogramowaniem graficznym, nabędą umiejętności tworzenia dynamicznych stron WWW w języku HTML/XHTML, grafiki animowanej, pracować będą z takimi programami jak Photoshop, CorelDraw, GIMP. Kursanci nauczą się tworzenia napisów i rysunków, przekształcania obiektów, pracy na warstwach i dodawania efektów, optymalizowania grafiki do wydruków i publikacji na stronach www. Na zakończenie beneficjenci otrzymają certyfikaty ukończenia szkolenia w tym kierunku, co może zwiększyć szansę na zatrudnienie.

Szkolenie wzbogacone zostanie również o zajęcia z doradztwa zawodowego, które poprowadzi Lider Klubu Pracy w Bralinie – Izabela Węgrzynowicz. Uczestnicy zapoznani zostaną z aktualnymi ofertami pracy oraz poznają zasady dobrej autoprezentacji.

Przypominamy, iż Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Kępnie przeprowadza w dalszym ciągu rekrutację młodych ludzi na kolejne kursy. Zgłoszenia przyjmowane są w Ośrodku Szkolenia Zawodowego OHP, Al. Marcinkowskiego 12C w Kępnie, Punkcie Pośrednictwa Pracy OHP w Kępnie ul. Kościuszki 2 oraz Klubie Pracy w Bralinie.

źródło: www.powiatkepno.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama