- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Sarna wtargnęła na jezdnię


Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność w miejscach, w których zachodzi ryzyko pojawienia się zwierzyny leśnej. Jej nagłe wtargnięcie na jezdnię może być powodem kolizji. Takie zdarzenie miało miejsce w ostatnich dniach na terenie powiatu kępińskiego.

8 sierpnia br. oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w Opatowie. W godzinach wieczornych, na drodze krajowej nr 11 doszło do kolizji drogowej. Nietypowej, bo jej przyczyną była sarna, która wtargnęła na jezdnię wprost pod jadący samochód osobowy marki Honda. Kierowca – 64 letni mieszkaniec powiatu Tarnowskie Góry nie miał szans na wyhamowanie. Zwierzę uszkodziło przód auta. Na szczęście ani kierowca, ani żadne z dwójki pasażerów w wyniku zdarzenia nie odniosło obrażeń ciała.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama