- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Strażacy podpalili, żeby gasić!

Dzisiaj policjanci zatrzymali sprawców podpalenia stogu słomy w miejscowości Dalanów. Podpalaczami okazali się członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej

W dniu 25 listopada br., w miejscowości Dalanów doszło do pożaru stogu z belami słomy. Spaleniu uległo 450 bali o wadze 150 ton i łącznej wartości 37 tysięcy złotych. W powyższej sprawie KPP w Kępnie wszczęła postępowanie przygotowawcze o czyn z art. 288 par. 1 kk.

W dniu 4 grudnia br., wytypowano i zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie podpalenia. W wyniku przeprowadzonych czynności procesowych z ich udziałem przedstawiono im zarzut zniszczenia mienia poprzez podpalenia.

Obaj mężczyźni są członkami Ochotniczej Straży Pożarnej i swój czyn tłumaczyli chęcią zysku, wynikającego z udziału w akcji gaśniczej.

Za popełnione przestępstwo, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama