- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Sukces uczniów Zespołu Szkół Specjalnych

  • zdjęcie: www.kepno.com.pl
    zdjęcie: www.kepno.com.pl
Już po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem wzięli udział w konkursie matematycznym. Impreza, która miała miejsce 7 marca 2013 roku w Kaliszu zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. W tym roku udział w niej wzięło siedem szkół specjalnych z terenu byłego województwa kaliskiego oraz reprezentacja powiatu Środy Wlkp

Drużyna ze Słupi w składzie: Radosław Cieślak, Krystian Kulig i Kamil Sopart, odniosła duży sukces zajmując pierwsze miejsce. Sukces cieszy tym bardziej, że uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem od lat utrzymują się w ścisłej czołówce. Nauczyciele matematyki Bożena Pajkert oraz Ryszard Sinecki, którzy przygotowywali uczniów podkreślają, że oprócz sukcesów ważne jest motywowanie młodzieży do podjęcia wyzwania. Systematyczna i samodzielna praca wymaga ze strony uczniów wysiłku oraz poświęcenia czasu wolnego, ale jak widać przynosi to efekty. Ważne jest też przełamanie niechęci do matematyki, która zazwyczaj uważana jest jako przedmiot trudny.

Źródło: www.kepno.com.pl
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama