- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Szlakiem Henryka Tyszkiewicza

Kępiński Ośrodek Kultury zaprasza pasjonatów aktywnego spędzania wolnego czasu na wycieczkę rowerową. Inauguracja sezonu rowerowego odbędzie się w niedzielę, 5 maja

Tym razem miłośnicy dwóch kółek przemierzą szlak czerwony nazwany imieniem Henryka Tyszkiewicza, kępińskiego regionalisty, wieloletniego organizatora wycieczek rowerowych. Zamierzeniem organizatorów jest nie tylko popularyzacja turystyki po regionie i aktywnego stylu życia, ale przede wszystkim upowszechnianie historii i kultury Kępna. Dlatego na trasie majowej wycieczki znajdą się punkty ważne dla naszego miasta. Uczestnicy odwiedzą między innymi Kopiec i pomnik upamiętniający przekazanie w 1282r. przez Mściwoja Przemysławowi II Pomorza Wschodniego. Będzie to okazja do poszerzenia wiedzy na temat historii Kępna. Ponadto w programie wycieczki znajdzie się czas na rekreację. Uczestnicy odwiedzą „Świteziankę” w Myjomicach oraz Ośrodek „Mikory” w Mikorzynie, gdzie zaplanowany został piknik integracyjny z pieczeniem kiełbasek i konkursami. Ogółem uczestnicy przemierzą 39 kilometrów przez Kępno, Olendry, Kliny, Myjomice, Domanin i Mikorzyn.

Zapisy prowadzone są do 30 kwietnia 2013 r. w siedzibie Kępińskiego Ośrodka Kultury, przy ulicy Sikorskiego 3.

Pliki do pobrania:

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama