- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Tort z herbem Lecha

Z okazji Dnia Dziecka Fanclub Lecha Poznań z Kępna zorganizował rodzinny wyjazd na ostatni mecz Kolejorza w tym sezonie z drużyną Korony Kielce

Tym razem to dzieci ustaliły scenariusz wyjazdu. Zgodnie z ich sugestiami Kępno opuściliśmy już o godz. 8.00. Działacze Fanclubu ufundowali dzieciom wspaniały tort z herbem Lecha. Tort był ogromny, więc uraczyli się nim wszyscy (50 uczestników, w tym 20 dzieci). Po dotarciu do celu naszej podróży udaliśmy się na Stary Rynek, aby punktualnie o godz. 12.00 obejrzeć znane wszystkim koziołki. Po spacerze po poznańskim Rynku - przy pięknej słonecznej pogodzie - udaliśmy się na stadion, gdzie mogliśmy podziwiać grę naszych futbolistów i uczestniczyć w przepięknej oprawie meczowej. Piotr Reiss, wieloletni kapitan poznańskiej drużyny, oraz Ivan Diurdievć właśnie meczem, który obserwowaliśmy, zakończyli swoje kariery piłkarskie. Owacjom nie było końca. Szczęśliwi młodzi kibice z Kępna ruszyli ławą po autografy swoich ulubieńców, po chwili uradowani wracali na miejsce zbiórki. Zmęczeni - ale szczęśliwi z udanego wyjazdu - wróciliśmy do Kępna. Lech Poznań pokonał Koronę Kielce 2:0.

Kolejną imprezą, jaka czeka wszystkich kibiców, jest rajd rowerowy organizowany w ramach cyklu „Drogami południowej Pyrlandii”. Tym razem pojedziemy szlakiem Żołnierzy Wyklętych z Kępna do Pisarzowic. Wyjazd nastąpi 9 czerwca br. - start z kępińskiego Rynku o godz. 9.30. Zapraszamy wszystkich - nie tylko kibiców. Zapisy w sklepie „Czternastka” do najbliższej soboty, czyli 8 czerwca.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama