- Informacja -
- Reklama -
- Informacja -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Dyżury aptek:
Apteka "Na Zdrowie" w Kępnie
ul. Warszawska 30
tel. 62 599 30 81
Partnerzy
Akademia Piłkarska Reissa Kępiński Ośrodek Kultury KKS Polonia Kępno Gminny Ośrodek Kultury w Perzowie Kepnosocjum.pl
Sonda:
Czy planujesz wyjechać na urlop w tym roku?
Newsletter:

Uroczyste otwarcie siedziby CKU

W czwartek, 29 marca, odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kępnie. Ta nowa inwestycja ma za zadanie rozwijać zasoby ludzkie.

Budynek CKU mieści się przy ulicy Przemysłowej 10c w Kępnie. Obecnie znajduje się w nim 10 pracowni, m.in. biologiczno – drzewna, handlowo – hotelarsko – geograficzna, matematyczno – mechaniczna, chemiczno – budowlana oraz fizyczno – elektryczna.

Koszt przedsięwzięcia, którego realizacja trwała prawie dwa lata, wyniósł blisko 2 miliony 985 tysięcy złotych.
Otwarcie CKU rozpoczęło się od uroczystego przecięcia wstęgi oraz poświęcenia obiektu, przez ks. kanonika Krzysztof Nawrockiego.

Na uroczystości pojawili się m.in.: Marek Woźniak - Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Andrzej Mroziński i Rafał Żelanowski – Radni Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Aleksander Ziobro – Dyrektor Delegatury w Kaliszu oraz przedstawiciele lokalnej władzy.

Uroczystość uświetniła młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kępnie, która zaprezentowała swoje teatralne talenty. Na zakończenie zaproszeni goście mogli podziwiać bogato wyposażony budynek CKU.
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com

Komentarze

Redakcja portalu Kepnianie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.
MENU:
WAŻNE:
KONTAKT
tel.: 785 210 310
e-mail: kontakt@kepnianie.pl
REKLAMA:
Sprawdź naszą ofertę:
Reklama